Sladký Valentýn v Chefshopu

Sladký Valentýn v Chefshopu

Svátek zamilovaných se blíží a my pro vás máme tip na zajímavou valentýnskou akci. Máte-li rádi čokoládu, pak na této akci nesmíte chybět. Chefshop pořádá 10. února valentýnskou degustaci čokolády. Všechno se bude točit kolem milovaných čokoládových produktů v různých formách.

Na co se můžete těšit?

Ochutnáte ručně vyráběnu čokoládu Willy & Pauli a čokoládu Callebaut, která patří mezi ty nejlepší a nejkvalitnější na světě. Můžete se těšit na čokoládovou fontánu s ovocem i lahodný horký čokoládový nápoj Van Houten. Vezměte svého partnera, děti nebo přátele do Chefshopu na tuto sladkou akci a rozhodně nebdete litovat.

V nabídce Chefshopu najdete kromě čokolád také skvělá vína, italské sýry, sušená rajčata, olivy, ale i krásné nádobí, takže se můžete vybavit na příjemný valentýnský večer se svou drahou polovičkou. Tak se zastavte, příjemný personál Chefshopu se na vás už těší.

sladký valentýn

Sladký Valentýn v Chefshopu

Kde: v Chefshopu v Pražské tržnici v hale č. 36

Kdy: v sobotu 10. února od 9 do 14 hodin, přijít můžete kdykoliv během akce

Co: valentýnská ochutnávka čokolády

Pro koho: pro všechny, kteří milují sebe nebo někoho jiného a hlavně čokoládu!

Více informací: na webu Chefshop.cz

Už jste se zapojili do naší valentýnské soutěže o formu na pečení ve tvaru srdíček? Jestli ne, tak si pospěšte, soutěž končí už ve čtvrtek.

valentýn v chefshopu

Sledujte nás na facebooku, aby vám už neutekl žádný recept ani zajímavá soutěž!

Sledujte náš Facebook

Autor
Barbora
02. 02. 2018
Tagy
#tradice #příprava #suroviny
Komentáře